Zimní soustředění Taekwon-do 2017

19.02.2017 14:51

Věk účastníků: bez omezení – podmínkou je samostatnost (sám se obleče, nají, umyje a dojde si na WC). Zúčastnit se mohou všichni členové oddílu Koguryo Třebíč a přátelé oddílu

Cena za soustředění: 350,- Kč
V případě, že se nezúčastníte celého soustředění, bude Vám cena snížena – hlaste prosím předem.
Místo konání: Heraltice (chata pionýrské skupiny Kamarádi cest z Okříšek)
Po projetí Heralticemi (ve směru od Okříšek na Opatov) odbočit těsně před cedulí konec obce Heraltice doleva (na obec Pokojovice) a následně hned doprava – přijedete k vodní nádrži a nad ní je chata. Parkovat možno dole u nádrže, nebo vyjet po lesní cestě až k chatě – pozor na nerovnosti na cestě!!!
Sraz: v pátek 3.3.2017 v 17:30 pod chatou  (u vodní nádrže)
Konec akce: v neděli 5.3.2017  kolem 14:00 u chaty
Ubytování: ve zděné chatě vybavené postelemi, kuchyní, ledničkou, jídelnou, koupelnou, teplou vodou, plynovým topením a SAUNOU.
Strava: bude zajištěn sobotní a nedělní oběd. Pozor, nejsme schopni zajistit speciální dietu pro alergiky. Máte-li speciální požadavky na jídlo ze zdravotních důvodů, zajistěte si ho prosím sami. Na chatě ho pak můžeme ohřát (mikrovlnka).
Co s sebou: TRÉNINKOVÝ DENÍK (budou se plnit testy), spacák, prostěradlo, pantofle, boty do chaty (tenisky), boty na běhání na ven, krátké kalhoty na cvičení, trička, tepláková souprava na cvičení, šusťáková bunda, čepice, rukavice, náhradní spodní prádlo, ponožky, hygienické potřeby, šampon, utěrka, ručník, osuška do sauny, baterka (nejlépe čelovka), zápisník, propiska atd. dle vlastního uvážení.
Navíc si prosím vezměte černé oddílové tričko - uděláme pár fotek a videí na propagaci oddílu.
Program: Taekwon-do, Taekwon-do, Taekwon-do…
Informace: doplňující informace žádejte od trenérů jednotlivých skupin nebo od organizátora soustředění.
Přihlášky: závazné přihlášky u trenérů na tréninku, nebo zde. Uzávěrka přihlášek 2.3. 2017.
Organizátor: Rudolf Matoušek, tel.: 739 587 885, Taekwon-do ITF Koguryo Třebíč