Sportovní soustředění oddílu TAEKWON-DO TŘEBÍČ 27.-29.5.2016 Heraltice

09.04.2016 12:23

Věk účastníků: bez omezení (podmínkou je samostatnost (sám/sama se obleče, nají, umyje a dojde si na WC))

Zúčastnit se mohou všichni členové oddílu Koguryo Třebíč a přátelé oddílu (můžete si vzít kamarády i kamarádky, ale ručíte za ně!!!)

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Ø  TURNAJ V PAINTBALLU (sobota 28.5.2016 v 13:30 hod Heraltice)

Ø  VYZKOUŠÍTE SI VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ K POLICII ČR, MĚSTSKÉ POLICII BRNO, HASIČŮM A ZÁSAHOVÉ JEDNOTCE POLICIE ČR (URNA)

Ø  PŘEDZKOUŠKY NA ŽÁKOVSKÉ TECHNICKÉ STUPNĚ (BAREVNÉ PÁSKY) A PŘÍPRAVA NA TYTO ZKOUŠKY

Ø  NOČNÍ HRY (PRŮZKUM DOMU, SCHOVÁVANÁ), STOLNÍ HRY (DUCH, CHAOS, DOBBLE), OLYMPIÁDA VE STŘÍHÁNÍ (KÁMEN, NŮŽKY, PAPÍR)

Ø  SEBEOBRANA, KOPY, ÚDERY, SESTAVY, PLNĚNÍ ZKOUŠEK DO TRÉNINKOVÝCH DENÍKŮ, SAUNA

Cena za soustředění jen: 500,- Kč (včetně zapůjčení profi zbraně na paintball, 100 ks kuliček, helmy, vesty, rukavic)

Cena za soustředění bez účasti na turnaji v paintballu 300,- Kč

Cena za účast na turnaji v paintballu 200,- Kč (zbraň, 100 ks kuliček, helma) – účastníci mohou být i rodiče či přátelé školy (oddílu)– nemusí tedy absolvovat celé soustředění, (dokup kuliček: 1 ks-1,- Kč)

Sraz: v pátek 27.5.2016 v 17:30 u chaty 

Konec akce: v neděli 29.5.2016  v 14:00 u chaty (po domluvě můžete přijet později, popř. odjet dříve)

V případě, že se nezúčastníte celého soustředění, bude Vám cena snížena – potřeba domluvit předem.

Místo konání: Heraltice (chata pionýrské skupiny Kamarádi cest z Okříšek) – po projetí Heralticemi (ve směru od Okříšek na Opatov) odbočit těsně před cedulí konec obce Heraltice doleva (na obec Pokojovice) a následně hned doprava – přijedete k vodní nádrži a nad ní je chata (do kopce a vlevo). Parkovat možno dole u nádrže, nebo vyjet po lesní cestě až k chatě – pozor na nerovnosti-kameny na cestě!!!

Ubytování: ve zděné chatě vybavené postelemi, kuchyní, ledničkou, jídelnou, koupelnou, teplou vodou, plynovým topením a SAUNOU.

Strava: je zajištěn sobotní oběd + večeře a nedělní oběd (v případě pěkného počasí, bude v sobotu večer táborák – vezměte si buřta J

Co s sebou: TOBOK s páskem, spacák, prostěradlo, pantofle!, boty do chaty (tenisky), boty na běhání na ven, krátké kalhoty na cvičení, trička, tepláková souprava na cvičení, šusťáková bunda, čepice, rukavice, náhradní spodní prádlo, ponožky, hyg. potřeby, šampon, utěrka, ručník, osuška do sauny, baterka (nejlépe čelovka), atd. dle vlastního uvážení. Navíc si vezměte horší dlouhé kalhoty a blůzu (maskáče). Budete je potřebovat na turnaj v paintballu a v rámci testů fyzické zdatnosti. Budeme cvičit na zemi, plazit se, dělat kotouly atd. Vezměte si zkrátka věci „na roztrhání“. Za příplatek 20,- Kč je možné zapůjčit maskáčovou bundu – blůzu (popř. kombinézu – 50,- Kč) – nutno objednat při přihlášení na soustředění.                   Informace: doplňující info. žádejte od trenérů jednotlivých skupin nebo od organizátora soustředění. Po celou dobu soustředění bude k dispozici zdravotník. Uzávěrka přihlášek: závazné přihlášky odevzdejte u trenérů na tréninku. Platba za soustředění až na samotné akci.

Bezpečnost: turnaj v paintballu proběhne za dodržení všech bezpečnostních opatření (helma, ochranná vesta, rukavice, nákrčník). Rodiče se tedy nemusejí obávat o bezpečnost svých dětí. Je nutné dobré oblečení – vrstvy. Barva z kuliček je potravinářská – netoxická a bez problémů pratelná.  Turnaj bude rozdělen do kategorií- družstev.  Pro více informací kontaktujte organizátora. Organizátor: Mgr. Michal Kobylarz, IV. DAN, tel.: 608 70 90 61

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přihláška na soustředění oddílu Taekwon-do Třebíč ve dnech 27-29.5.2016

Jméno:                                                             Příjmení:                                                                    Věk (roky):

Zúčastním se celého soustředění:   ano / ne               Zúčastním se turnaje v paintballu:   ano/ ne 

Blůzu maskáčovou / kombinézu:  ano / ne                   Strava: sobota oběd / sobota večeře / neděle oběd

Zúčastním se soustředění ve dnech (kdy přijedu/kdy odjedu):