Soustředění 36 komnat Taekwon-do

21.09.2015 10:16

Věk účastníků: bez omezení – podmínkou je samostatnost (sám se obleče, nají, umyje a dojde si na WC)

Zúčastnit se mohou všichni členové oddílu Koguryo Třebíč a přátelé oddílu

VIP host bude upřesněn později.

Cena za soustředění: 300,- Kč

V případě, že se nezúčastníte celého soustředění, bude Vám cena snížena – hlaste prosím předem.

Místo konání: Heraltice 127 (chata pionýrské skupiny Kamarádi cest z Okříšek)

Po projetí Heralticemi (ve směru od Okříšek na Opatov) odbočit těsně před cedulí konec obce Heraltice doleva (na obec Pokojovice) a následně hned doprava – přijedete k vodní nádrži a nad ní je chata. Parkovat možno dole u nádrže, nebo vyjet po lesní cestě až k chatě – pozor na nerovnosti na cestě!!!

Sraz: v pátek 9.10.2015 v 17:30 pod chatou  (u vodní nádrže)

Konec akce: v neděli 11.10.2015  v 14:30 u chaty

Ubytování: ve zděné chatě vybavené postelemi, kuchyní, ledničkou, jídelnou, koupelnou, teplou vodou, plynovým topením a SAUNOU.

Strava: bude zajištěn sobotní a nedělní oběd (v případě pěkného počasí, bude v sobotu večer táborák – vezměte si buřta ☺).

Co s sebou: TRÉNINKOVÝ DENÍK (budou se plnit testy), spacák, prostěradlo, pantofle, boty do chaty (tenisky), boty na běhání na ven, krátké kalhoty na cvičení, trička, tepláková souprava na cvičení, šusťáková bunda, čepice, rukavice, náhradní spodní prádlo, ponožky, hygienické potřeby, šampon, utěrka, ručník, osuška do sauny, baterka (nejlépe čelovka), zápisník, propiska atd. dle vlastního uvážení.

Navíc si prosím vezměte Dobok a černé oddílové tričko - uděláme pár fotek a videí na propagaci oddílu.

Program: postupně projdete 36 komnatami duševní i fyzické přípravy bojovníka Taekwon-do! Připravte se na procvičení celého těla. Budeme se věnovat jak rychlostní, tak vytrvalostní přípravě.

Informace: doplňující informace žádejte od trenérů jednotlivých skupin nebo od organizátora soustředění. Po celou dobu soustředění bude k dispozici zdravotník.

Uzávěrka přihlášek: závazné přihlášky u trenérů na tréninku

Organizátor: Rudolf Matoušek, tel.: 739 587 885