O pohár města Brna

16.06.2013 23:30

Dne 9.6.2013 proběhla v Brně otevřená soutěž v korejském bojovém umění Taekwon-do ITF s názvem: O pohár města Brna. Na této soutěži se utkali závodníci z několika moravských oddílů Taekwon-do (Brno, Třebíč, Olomouc, Zlín). Z Třebíče vyrazila velká výprava s převážně mladými závodníky, kdy pro většinu z nich to byly jejich první větší závody. O to cennější pak byly získané medaile. Třebíčští závodníci nakonec společně vybojovali celkové druhé místo, kdy stanuli těsně za domácím Brnem. O tento vynikající úspěch se zasloužili tito závodníci: Patrik Mikeš (2x zlato, 1x bronz), Patrik Šimek (2x zlato a nejúspěšnější senior soutěže), Alžběta Adámková (2x stříbro), Martin Matoušek (1x zlato, 1x bronz), Kristián Vobůrka (1x zlato), Adam Vrtal (1x zlato), Tomáš Mikeš (1x stříbro, 1x bronz), Jiří Antoňů (1x stříbro, 1x bronz), Tomáš Fejta (2x bronz), Pavel Vobůrka (2x bronz), Lukáš Stručovský (1x bronz), Alexandr Krška (1x bronz).