O pohár města Brna

12.06.2015 10:12
Dne 30.5.2015 proběhla v Brně soutěž v bojovém umění Taekwon­do s názvem O pohár města

Brna. Jednalo se o soutěž určenou převážně pro děti a mládež, kdy závodníci soutěžili ve

sportovním boji a technických sestavách. Při těchto zápasech byly možné tzv. opakované starty,

takže jeden neúspěch automaticky neznamenal, že se závodník už nemůže umístit na medailové

příčce. Součástí turnaje byla ale i kategorie BEST OF BEST, kam se mohli přihlásit borci bez

rozdílu váhy, věku i technického stupně. Třebíčští mladí závodníci z oddílu Taekwon­do Koguryo

Třebíč se na tomto turnaji předvedli ve velmi dobrém světle. Největším úspěchem pro třebíčský

oddíl Taekwon­do byl zisk dvou zlatých medailí žákyně Marie Fejtové, která se stala nejúspěšnější

žákyní turnaje, a stříbrná medaile Jiřího Matouška (reprezentant ČR), z velice silně obsazené

kategorie BEST OF BEST. Díky skvělým výsledkům všech zúčastněných obsadil třebíčský oddíl

druhé místo v celkovém hodnocení zúčastněných škol Taekwon­do.